تولید محتوا با استفاده از ai

ساخت پست اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی مایکروسافت

مایکروسافت با استفاده از هوش مصنوعی خود، حالا به شما کمک می‌کند تا در عرض چند ثانیه پست‌های اینستاگرام خود را طراحی کنید. این سرویس با نام “ماکروسافت دیزاینر” (Microsoft Designer) در دسترس قرار گرفته است.

این سرویس، با توجه به متن پست و تصویری که شما برای پست خود انتخاب کرده‌اید، طرح‌های مختلفی را در قالب پست یا استوری به شما پیشنهاد می‌دهد. در واقع، با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین، سرویس طراحی اتوماتیک تلاش می‌کند تا با توجه به متن پست و تصویر، یک طرح جذاب و مطلوب را برای شما ارائه دهد

brain 1
مصنوعی Microsoft Designer

طراحی سریع پست اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی

سرویس طراحی اتوماتیک مایکروسافت، با استفاده از هوش مصنوعی، به شما امکان طراحی سریع پست‌های اینستاگرام را می‌دهد.

با انتخاب تصویر و متن مد نظرتان، سرویس طراحی اتوماتیک با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین، طرح‌های مختلفی را برای شما پیشنهاد می‌دهد.

ساخت پست و استوری با کمک هوش مصنوعی

مایکروسافت دیزاینر با پشتیبانی از زبان فارسی 

Microsoft Designer

 

هوش مصنوعی به شما در طراحی استوری و پست اینستاگرام کمک می‌کند. به کمک هوش مصنوعی می‌توانید به سرعت و با کمترین تلاش، پست‌های زیبا و جذاب برای اینستاگرام ایجاد کنید

 

با استفاده از قالب‌های طراحی پیش‌فرض، می‌توانید پست‌های خود را سفارشی کنید و با اضافه کردن تصاویر و متن‌های خود، پست‌هایی خلاقانه و جذاب را به اشتراک بگذارید. همچنین، با استفاده از المان‌های طراحی مختلف مانند دکمه‌ها و فرم‌ها، می‌توانید پست‌های خود را بهبود دهید و جذابیت آن‌ها را افزایش دهید.

 

هوش مصنوعی همچنین می‌تواند گزینه‌ها و طرح‌های طراحی را بر اساس محتوای پست‌های شما پیشنهاد دهد و در فرآیند طراحی زمان و تلاش شما را صرفه جویی کند.

با استفاده از این ابزارها، حتی اگر تجربه‌ای در زمینه طراحی ندارید، می‌توانید پست‌های زیبا و جذابی را برای اینستاگرام خود ایجاد کنید و با دوستان و هواداران خود به اشتراک بگذارید.

دوست داری از هوش مصنوعی استفاده کنی؟

 

Microsoft Designer در حال حاضر به صورت رایگان برای کاربران در دسترس است. 

 با ورود به سایت مایکروسافت دیزاینر می‌توانید بدون نیاز به دانش خواصی ، پست و استوری های خودتون رو بسازید 

نکته : برای استفاده از مایکروسافت دیزاینر ، نیاز به ساختن اکانت ماکروسافت دارید